Bazény Ostrava

Zahradní jezírka

Zahradní jezírka realizujeme subdodavatelsky, tzn, jsme schopni Vám pouze zajistit výkop jezírka, položit a svařit geotextílii a jezírkovou fólii a zapojit filtraci jezírka, navrhnout, dodat a vysadit vodní rostliny Vám dohodneme u našich spolupracujících zahradnických firem, nebo si je samozřejmě můžete dodat sami. Je možná i situace, kdy si zákazník sám provede výkop, případně zajistí písek, štěrk kámen atd.

Máte-li zájem o vybudování zahradního jezírka kontaktujte nás! Navštívíme Vás v místě realizace a prokonzultujeme spolu možnosti řešení. Bylo by dobré, budete-li mít alespoň základní představu o funkci jezírka (má-li být okrasné, koupací, nebo kombinované) a o umístění a přibližné velikosti jezírka. Poté Vám, zpravidla do týdne, vypracujeme cenovou nabídku a skicu - náčrt jak bude jezírko vypadat po dokončení. Převážně používáme jezírkové fólie společností FATRA s nimiž máme ty nejlepší zkušenosti. Našim prvořadý záměrem a cílem při realizaci zahradního jezírka je tzv. vyložení fólií přesně na míru s okopírováním tvaru jezírka, aby v něm nebyly žádné překlady a přehyby fólie. Fólie AQUAPLAST 805 je určena k hydroizolaci domácích jezírek a velkých vodních ploch (zahradní jezírka, koupací nádrže, požární nádrže, izolace rybníků atd.). Jednotlivé pásy jezírkové fólie se svařují do jakéhokoliv požadovaného rozměru. Tyto fólie se vyrábějí v tloušťkách 0,9 - 1,0 - 1,5mm v šířích role 130 a 200cm. le je možné bazén doplnit o laminátové schodiště.

Jezírková fólie dokonale brání ztrátám vody průsakem, má výbornou průtažnost, je přizpůsobivá členitosti podkladu a odolná proti prorůstání kořínků rostlin.

K odstranění rizika proražení jezírkové fólie podložní vrstvou se jezírková fólie podkládá geotextílii FATRATEX. Jezírkové fólie AQUAPLAST 805 se vyrábí v barvě antracitové, zelené, šedozelené a černé. Jezírková fólie

Kontaktujte nás a my vám porádíme s realizací vašeho jezírka

Menu

Galerie